O společnosti

Společnost Safelock vznikla v květnu v roce 2017.

Primární činností je služba, která zabezpečuje, aby řidiči vozidel neřídili podnapilí. K tomuto K tomuto účelu instalujeme do vozidel zařízení znemožňující nastartování vozidla, dokud není provedena dechová zkouška. V případě dechové zkoušky s negativním výsledkem dojde k odblokování startéru a vozidlo je možné nastartovat. Pokud je ovšem zkouška pozitivní, vozidlo nastartovat nelze a podnapilé osobě je tak řízení znemožněno.

Tato služba je určena tomu, kdo potřebuje mít jistotu, že vozidlo neřídí podnapilý řidič. Převážně je tedy služba určena pro dopravní podniky, města, obce, technické služby, firmy, které zajišťují přepravu osob nebo mají velký vozový park a nemohou riskovat, aby zaměstnanci řídili jejich vozidla pod vlivem alkoholu. Službu nabízíme jako komplexní řešení. Dodáme přístroj, odborně nainstalujeme, proškolíme řidiče, poskytneme také pravidelnou kalibraci, servis dodaných zařízení a technickou a servisní podporu.

Zabýváme se také instalací systému pro monitorování vozidel. Spolupracujeme s významnou českou dodavatelskou společností Jablotron, která má profesionální řešení pro každého.