DOTYKOVÉ MULTIFUNKČNÍ REKLAMNÍ PANELY/KIOSKY

Držet krok s dobou není tak těžké. V době, kdy se vše stěhuje online, představují informační interaktivní kiosky výborný způsob, jak zjednodušit obyvatelům přístup k informacím ohledně chodu a fungování obce. Čím dál více obcí, měst, institucí volí tento velmi efektivní komunikační nástroj.

Panely nabízíme pro vnitřní i venkovní použití. Tyto panely jsou konstruovány pro provoz 24 hodin denně.

Dotykové reklamní kiosky

Nabízíme vám kvalitní 365/24/7 kiosky postavené na nejnovějších informačních technologiích. Samozřejmostí je vzdálená správa celého zařízení z pohodlí kanceláře. Základem je naše kiosková aplikace, která je plně přizpůsobitelná danému klientovi a jeho potřebám.

Kiosky nabízíme vnitřní i venkovní, volně stojící i nástěnné. V různých velikostech od 32“ až po velké 65“. Kiosky jsou plně HW konfigurovatelné a je možné na přání osadit také například klimatizací nebo topením, pro plynulý provoz ve všech ročních obdobích. Venkovní kiosky disponují anti-vandal úpravou, která spočívá v nerozbitném předním skle a systému dvojího jištění proti vniknutí nepovolaných osob.

Naše kiosky jsou vhodné, jako úřední desky, reklamní plocha, informační platforma, komunikační portál pro zaměstnance nebo jako multimediální stanice.

Venkovní kiosky

Dvojité jištění proti vnikutí

Ochrana IP65

Antivandal úprava

Vlastní klimatizace

Robustní samonosná konstrukce

Zvýšení jasu kvůli slunci

Vnitřní kiosky

Jednoduchá instalace

Pro méně náročné aplikace

Nízká váha

Různé designové provedení

Různé velikosti obrazovek

Dlouhá životnost

NAŠE REFERENCE

Naše kiosky dodáváme obcím, soukromým subjektům, ale také institucím. Jeden z našich významných klientů je Ředitelství silnic a dálnic ČR – kiosky slouží jako informační nástroj pro občany, kde se občané dozví veškeré aktuální informace o výstavbě dopravní infrastruktury v jejich blízkosti.

Dalším naším zákazníkem se stal Dopravní podnik v Ostravě, kde jsme dodali kiosky pro vnitřní i venkovní použití. Venkovní kiosek je umístěný na zastávce Vřesina.