RESPIRÁTORY STANDARTU

KN95 FFP2 EN119

Ergonomické Respirátory FFP2

V souvislosti s koronavirovou epidemií jsme aktuálně zařadili do našeho portfolia kvalitní certifikované respirátory na jedno použití. Respirátory mají všitý plíšek na pohodlné přizpůsobení horní části masky na nos.
Jedná se o profesionální respirátory vhodné do zdravotnictví, státní správy, do firem a provozoven, ale i pro jednotlivce na osobní užití.

Všitý plíšek zaručuje
dokonalou ergonomii
pro každého

Vhodné i do
zdravotnictví

Výrazně omezuje
možnost kapénkového
přenosu

Vysoká
filtrační účinnost

Filtrační třída FFP2

Filtrační třída FFP2 poskytuje střední stupeň ochrany. Chrání proti středně toxickým částicím, proti zdraví škodlivým mutagenním látkám, fibrogenním látkám, azbestu, proti zdraví škodlivému prachu, kouři a aerosolům do stupně koncentrace 10xNPK/PEL, s filtrační účinností rovnou nebo vyšší 95 %.

Pohodlné & Účinné

Prodyšná profesionální ochranná respirační maska

Zdraví až na prvním místě

Hrozba Koronaviru se kterou se nyní potýká celý svět se šíří podobně jako chřipka kapénkovou infekcí - z člověka na člověka po úzkém kontaktu a přenáší se vzduchem. Zasahuje nejčastěji sliznice horních a dolních cest dýchacích,“ uvádí české ministerstvo zdravotnictví. V souvislosti s tím tedy zvažte patřičnou ochranu pomocí kvalitních respirátorů typu FFP2, které mohou efektivně omezit přenosu viru z nakažené osoby na další lidi ve svém okolí.