Distribuce, prodej a pronájem LED OBRAZOVEK

Nejlepší řešení pro reklamní a informační systémy přináší v současnosti LED obrazovky. Informační displeje tvoří více obrazovek, jež jako celek působí na diváka naprosto ohromujícím dojmem. Hlavním důvodem, proč neustále roste zájem o současné LED technologie, je výhodné použití ve venkovním prostředí. LED obrazovka je aktivním zdrojem světla, který má vysoký kontrast i při denním světle a stává se tak nepřehlédnutelným reklamním médiem.

VELKOPLOŠNÉ MOBILNÍ REKLAMNÍ LED STĚNY A OBRAZOVKY

Technologie vhodná především pro zobrazení velkých ploch, jak v exteriéru, tak i v interiéru. Led obrazovky jsou tvořeny z jednotlivých clusterů, které se sestavují do modulů a pomoci nich můžeme vytvořit libovolný rozměr obrazovky dle požadavků klienta. Obrazovky poté umí zobrazit obsah obrazovky PC, promítat video spoty, statické obrázky, data z časomír a mnoho dalšího.

Mobilní obrazovky

DOTYKOVÉ MULTIFUNKČNÍ REKLAMNÍ PANELY/KIOSKY

Jde o digitální panely, jejichž účelem je zobrazovat informace, navigaci čí komerční sdělení. Moderní zobrazovací systémy nabízejí dynamiku a emoce, okamžitou obměnu obrazové informace a především možnost uplatnit vaše reklamy, know-how či informace přidat tam, kde lidé nakupují a pracují.

Panely se mohou nacházet, jak v interiéru, tak v externích podmínkách a jsou také konstruovány pro provoz 24 hodin denně.

Dotykové reklamní kiosky

MOBILNÍ OBRAZOVKY

Jde o digitální panely, jejichž účelem je zobrazovat informace, navigaci čí komerční sdělení. Moderní zobrazovací systémy nabízejí dynamiku a emoce, okamžitou obměnu obrazové informace a především možnost uplatnit vaše reklamy, know-how či informace přidat tam, kde lidé nakupují a pracují. Panely se mohou nacházet, jak v interiéru, tak v externích podmínkách a jsou také konstruovány pro provoz 24 hodin denně.

Mobilní obrazovky

VELKOPLOŠNÉ MOBILNÍ LED MANTINELY

V dnešní době už neplatí, že na jedné ploše musí být jedna reklama. Na multifunkčních LED mantinelech je možné zobrazit několik reklamních spotů více sponzorů najednou nebo můžeme pokrýt celou plochu mantinelu jediným sponzorem. Je také možné nastavit počet opakování, délku zobrazení a můžeme také zapojit diváky pomocí anketních otázek a hlasování pomocí SMS.

Led mantinely

Výhody LED technologie

Vynikající obraz za jakýchkoliv světelných podmínek

Mimořádná hloubka barev

Výsoká světelnost, kontrast i jas

Výborná čitelnost textů

Velká variabilita pozorovacích úhlů

Tepelná odolnost

Dlouhá životnost